ERJ-HP6D2052V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-HP6D2052VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-HP6D2052V
Opis
RES 20.5K OHM 0.5% 1/2W 0805
Szczegółowy opis
20.5 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-HP6D2052V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)