ERJ-H3EF2873V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
287 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-H3EF2873V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-H3EF2873VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-H3EF2873V
Opis
RES 287K OHM 1% 1/8W 0603
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-H3EF2873V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)