ERJ-H3ED82R5V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-H3ED82R5VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-H3ED82R5V
Opis
RES 82.5 OHM 0.5% 1/8W 0603
Szczegółowy opis
82.5 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-H3ED82R5V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)