ERJ-H2RD9531X
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-H2RD9531XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-H2RD9531X
Opis
RES 9.53K OHM 0.5% 1/10W 0402
Szczegółowy opis
9.53 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-H2RD9531X Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)