ERJ-B2AJ754V
Numer produktu DigiKey
ERJ-B2AJ754V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-B2AJ754V
Opis
RES SMD 750K OHM 3/4W 1206 WIDE
Szczegółowy opis
750 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-B2AJ754V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)