ERJ-B1CFR018U
Numer produktu DigiKey
ERJ-B1CFR018U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-B1CFR018U
Opis
RES 0.018 OHM 2W 2010 WIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 mOhms ±1% 2W Mikroukład rezystory Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020 Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-B1CFR018U Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±350ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,197" (2,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)