ERJ-B1AF300U
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-B1AF300U-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-B1AF300U
Opis
RES SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020 Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,197" (2,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)