ERJ-A1AJ121U
Numer produktu DigiKey
ERJ-A1AJ121U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-A1AJ121U
Opis
RES SMD 120 OHM 1.33W 2512 WIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms ±5% 1,33W Mikroukład rezystory Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 wypukłe Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-A1AJ121U Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 wypukłe
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,252" (3,20mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)