ERJ-8GEYJ2R4V
Numer produktu DigiKey
P2.4ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
P2.4ECT-ND - Taśma cięta (CT)
P2.4EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-8GEYJ2R4V
Opis
RES SMD 2.4 OHM 5% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.4 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-8GEYJ2R4V Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
-100/+600ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)