ERJ-8ENF9093V
Numer produktu DigiKey
P909KFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P909KFCT-ND - Taśma cięta (CT)
P909KFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-8ENF9093V
Opis
RES SMD 909K OHM 1% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
909 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-8ENF9093V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)