ERJ-8ENF6203V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 23 734
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Vishay Dale
YAGEO
Udoskonalony
YAGEO
620 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa