ERJ-6RQJR27V
Numer produktu DigiKey
P.27BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P.27BCT-ND - Taśma cięta (CT)
P.27BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-6RQJR27V
Opis
RES 0.27 OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
270 mOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-6RQJR27V Modele
Współczynnik temperaturowy
0/+250ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)