ERJ-6ENF62R0V
Numer produktu DigiKey
P62.0CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P62.0CCT-ND - Taśma cięta (CT)
P62.0CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-6ENF62R0V
Opis
RES SMD 62 OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
62 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-6ENF62R0V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)