ERJ-6ENF6041V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 35 175
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
YAGEO
Similar
Similar
Samsung Electro-Mechanics
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 830
6.04 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa