ERJ-6ENF1373V
Numer produktu DigiKey
P137KCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P137KCCT-ND - Taśma cięta (CT)
P137KCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-6ENF1373V
Opis
RES SMD 137K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
137 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-6ENF1373V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)