ERJ-6DQF2R7V
Numer produktu DigiKey
P19278TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P19278CT-ND - Taśma cięta (CT)
P19278DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-6DQF2R7V
Opis
RES 2.7 OHM 1% 1/2W 0805
Szczegółowy opis
2.7 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-6DQF2R7V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)