ERJ-3RBD123V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-3RBD123VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-3RBD123VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-3RBD123VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-3RBD123V
Opis
RES 12K OHM 0.5% 1/10W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)