ERJ-3GEYJ561V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 75 769
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 36 713
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
Udoskonalony
YAGEO
YAGEO
560 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa