ERJ-3GEYJ152V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 34 726
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 19 500
Arkusz danych
TE Connectivity Passive Product
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Udoskonalony
YAGEO
YAGEO
1.5 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa