ERJ-3EKF3321V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 25 888
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
3.32 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa