ERJ-3EKF2371V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 31 586
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 20 000
Arkusz danych
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
2.37 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa