ERJ-2RKF1800X nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 9 111
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rohm Semiconductor
W magazynie: 0
Arkusz danych
KOA Speer Electronics, Inc.
180 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.