ERJ-2RKD10R0X nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 2 290
Arkusz danych
10 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
ERJ-2RKD10R0X
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-2RKD10R0XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-2RKD10R0XCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-2RKD10R0XDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-2RKD10R0X
Opis
RES 10 OHM 0.5% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-2RKD10R0X Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)