ERJ-2RHD473X jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-2RHD473X
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-2RHD473XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-2RHD473XCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-2RHD473XDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-2RHD473X
Opis
RES 47K OHM 0.5% 1/16W 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)