ERJ-2RHD1003X
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-2RHD1003XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-2RHD1003XCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-2RHD1003XDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-2RHD1003X
Opis
RES SMD 100K OHM 0.5% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-2RHD1003X Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)