ERJ-2GEJ224X
Numer produktu DigiKey
P220KJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P220KJCT-ND - Taśma cięta (CT)
P220KJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-2GEJ224X
Opis
RES SMD 220K OHM 5% 1/10W 0402
Szczegółowy opis
220 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-2GEJ224X Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)