ERJ-1TRQJ9R1U
Numer produktu DigiKey
PT9.1UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PT9.1UCT-ND - Taśma cięta (CT)
PT9.1UDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-1TRQJ9R1U
Opis
RES 9.1 OHM 5% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9.1 Ohms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-1TRQJ9R1U Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)