ERJ-1TNF3830U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 2 602
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
YAGEO
383 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-1TNF3830U
Numer produktu DigiKey
ERJ-1TNF3830U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-1TNF3830U
Opis
RES SMD 383 OHM 1% 1W 2512
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-1TNF3830U Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)