ERJ-1TNF3742U | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ERJ-1TNF3742U |
Opis | RES SMD 37.4K OHM 1% 1W 2512 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 37.4 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ERJ-1TNF3742U Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200 |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Nie do nowych projektów | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |