ERJ-1TNF1370U
Numer produktu DigiKey
PT137AFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PT137AFCT-ND - Taśma cięta (CT)
PT137AFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-1TNF1370U
Opis
RES SMD 137 OHM 1% 1W 2512
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
137 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-1TNF1370U Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)