ERJ-1GNJ241C
Numer produktu DigiKey
P123282TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P123282CT-ND - Taśma cięta (CT)
P123282DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-1GNJ241C
Opis
RES SMD 240 OHM 5% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
240 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-1GNJ241C Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)