ERJ-1GNF33R0C nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 9 010
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 3 095
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
33 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa