ERJ-1GNF1371C
Numer produktu DigiKey
P122721TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P122721CT-ND - Taśma cięta (CT)
P122721DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-1GNF1371C
Opis
RES SMD 1.37K OHM 1% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.37 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-1GNF1371C Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)