ERJ-1GN0R00C
Numer produktu DigiKey
P15979TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P15979CT-ND - Taśma cięta (CT)
P15979DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-1GN0R00C
Opis
RES SMD 0 OHM JUMPER 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0 Ohms Mostek Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-1GN0R00C Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Seria
Obudowa dostawcy urządzenia
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)