ERJ-1GJJ1R0C
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-1GJJ1R0CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-1GJJ1R0CCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-1GJJ1R0CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-1GJJ1R0C
Opis
RES SMD 1 OHM 5% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
-100/+600ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)