ERJ-1GJF22R0C | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ERJ-1GJF22R0C |
Opis | RES SMD 22 OHM 1% 1/20W 0201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200 |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,010" (0,26mm) |