ERJ-1GEJ221C jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 7 332
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 103 617
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
YAGEO
YAGEO
Vishay Dale
W magazynie: 19
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 6
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
220 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-1GEJ221C
Numer produktu DigiKey
P220AGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-1GEJ221C
Opis
RES SMD 220 OHM 5% 1/20W 0201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-1GEJ221C Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)