ERJ-1GEF25R5C jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 37 548
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 51 330
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
YAGEO
25.5 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-1GEF25R5C
Numer produktu DigiKey
P25.5ABTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-1GEF25R5C
Opis
RES SMD 25.5 OHM 1% 1/20W 0201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-1GEF25R5C Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)