ERJ-14YJ824U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 3 980
Arkusz danych
MFR Recommended
Panasonic Industry
W magazynie: 16 976
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Bezpośrednie
Vishay Dale
Vishay Dale
820 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa