ERJ-14NF7873U nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Bezpośrednie
Vishay Dale
Udoskonalony
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
787 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa