ERJ-14NF43R0U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Panasonic Industry
W magazynie: 9 466
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Bezpośrednie
Vishay Dale
Udoskonalony
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
43 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa