ERJ-14NF3900U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Panasonic Industry
W magazynie: 4 036
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Bezpośrednie
Vishay Dale
Udoskonalony
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
390 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-14NF3900U
Numer produktu DigiKey
P390AATR-ND - Taśma i szpula (TR)
P390AACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-14NF3900U
Opis
RES SMD 390 OHM 1% 1/2W 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-14NF3900U Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)