ERJ-14NF3162U
Numer produktu DigiKey
P31.6KAATR-ND - Taśma i szpula (TR)
P31.6KAACT-ND - Taśma cięta (CT)
P31.6KAADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-14NF3162U
Opis
RES SMD 31.6K OHM 1% 1/2W 1210
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
31.6 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-14NF3162U Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)