ERJ-12ZYJ222U
Numer produktu DigiKey
P2.2KWTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P2.2KWCT-ND - Taśma cięta (CT)
P2.2KWDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-12ZYJ222U
Opis
RES 2.2K OHM 5% 3/4W 2010
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-12ZYJ222U Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)