ERJ-12ZQJR22U
Numer produktu DigiKey
P.22AFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P.22AFCT-ND - Taśma cięta (CT)
P.22AFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-12ZQJR22U
Opis
RES 0.22 OHM 5% 1/2W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 mOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-12ZQJR22U Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
0/+200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)