ERJ-12SF7503U nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
750 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa