ERJ-12SF3001U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
YAGEO
3 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-12SF3001U
Numer produktu DigiKey
ERJ-12SF3001U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-12SF3001U
Opis
RES SMD 3K OHM 1% 3/4W 2010
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-12SF3001U Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)