ERJ-12SF1620U nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 398
Arkusz danych
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Similar
YAGEO
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 515
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
Stackpole Electronics Inc
162 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa