ERD-S1TJ561V jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 33 541
Arkusz danych
560 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka węglowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERD-S1TJ561V
Numer produktu DigiKey
P560BBTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ERD-S1TJ561V
Opis
RES 560 OHM 5% 1/2W AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERD-S1TJ561V Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
-150/-350ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,091" x 0,250" (2,30mm x 6,35mm) (śr. x dł.)