ERA-8PEB3903V
Numer produktu DigiKey
10-ERA-8PEB3903VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERA-8PEB3903VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERA-8PEB3903VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERA-8PEB3903V
Opis
RES 390K OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
390 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Przeciwsiarkowe, motoryzacyjne AEC-Q200, wysokie napięcie Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Przeciwsiarkowe, motoryzacyjne AEC-Q200, wysokie napięcie
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)